• Slider 1

NASZA FILOZOFIA

OPINIE

Miłość

"Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem/am się w przedszkolu - tego jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat"

Klaudia C.

W naszym przedszkolu każde dziecko jest jednakowo ważne i kochane , wprowadzamy go w świat wartości uniwersalnych : piękno, dobro, prawda. Pośredniczymy w przyswajaniu norm postępowania etycznego .

Jedno z najlepszych Przedszkoli. Polecam !!!

Każdemu dziecku zapewniamy wszechstronny i bezpieczny rozwój zgodny z jego indywidualnym tempem , w harmonii z otaczającym światem.

Mądrość

slonce 2slonce 3

1.

2.

anioldzieckoquotes

NASZE CELE

Opieka nad Dzieckiem.

Głównym celem naszego przedszkola jest to, żeby dzieci lubiły same siebie, znały swoje mocne i słabe strony, wtedy będą chciały się rozwijać. Drugim naszym celem jest, aby dzieci uczyły się reguł bycia w społeczeństwie, gdzie każdy siebie szanuje.

Wychowankowie , Rodzice , Nauczyciele i Pracownicy naszego Przedszkola tworzą społeczność , która dąży do poznawania rzeczywistości poprzez pryzmat sztuki i nauki . Nasza praca prowadzi do poszukiwania , dostrzegania piękna i dobra . Tworzymy klimat szacunku , poszanowania godności i umacniania wiary w siebie . Zapewniamy edukację na najwyższym poziomie , aby wychowankowie cenili samodzielne myślenie i twórcze podstawy . Umożliwiamy naszym wychowankom wszechstronny rozwój osobowości , który pozwoli na odkrywanie piękna świata w twórczym działaniu . Właściwie przygotowujemy do kontynuowania edukacji w szkole podstawowej.

Przedszkole kieruje się uniwersalnymi zasadami prawdy , miłości , dobra i piękna .Wspomaga intelektualny, emocjonalny, duchowny, moralny, społeczny i fizyczny rozwój dziecka , przygotowując go do odpowiedzialnego i samodzielnego życia w społeczeństwie . Przedszkole realizuje zadania opiekuńcze , wychowawcze i dydaktyczne uwzględniając poziom rozwoju psychofizycznego dziecka.

dziecko 2

Tolerancja

slonce 3

3.

W atmosferze integracji uczymy szacunku, życzliwości, zrozumienia i akceptacji dla siebie i innych.

Magdalena P.

Polecam wspaniałe panie i ciepła atmosfera.

quotes