• Slider 1
  • Slider 3

GRUPA MOTYLKI

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z aktualnym Planem zajęć na dany miesiąc dla grupy Motylki.

misie

GRUPA MISIE

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z aktualnym Planem zajęć na dany miesiąc dla grupy Misie.

GRUPA JEŻYKI

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z aktualnym Planem zajęć na dany miesiąc dla grupy Jezyki.

motylkijezyki

GRUPA KRASNOLUDKI

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z aktualnym Planem zajęć na dany miesiąc dla grupy Krasnale.

krasnale

Wychowankowie , Rodzice , Nauczyciele i Pracownicy naszego Przedszkola tworzą społeczność , która dąży do poznawania rzeczywistości poprzez pryzmat sztuki i nauki . Nasza praca prowadzi do poszukiwania , dostrzegania piękna i dobra . Tworzymy klimat szacunku , poszanowania godności i umacniania wiary w siebie . Zapewniamy edukację na najwyższym poziomie , aby wychowankowie cenili samodzielne myślenie i twórcze podstawy . Umożliwiamy naszym wychowankom wszechstronny rozwój osobowości , który pozwoli na odkrywanie piękna świata w twórczym działaniu . Właściwie przygotowujemy do kontynuowania edukacji w szkole podstawowej.

Przedszkole kieruje się uniwersalnymi zasadami prawdy , miłości , dobra i piękna .Wspomaga intelektualny, emocjonalny, duchowny, moralny, społeczny i fizyczny rozwój dziecka , przygotowując go do odpowiedzialnego i samodzielnego życia w społeczeństwie . Przedszkole realizuje zadania opiekuńcze , wychowawcze i dydaktyczne uwzględniając poziom rozwoju psychofizycznego dziecka.